• Przeloty ptaków

• 16 marca dzieci z przedszkola wraz z uczniami kl. 1-3 uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych połączonych z pokazem przelotów ptaków. Dzieci poznały różne ptaki - drapieżniki, zapoznały się z ich budową, srodowiskiem życia, sposobami odżywiania. Usłyszały wiele ciekawostek z życia tych ptaków. Zajęcia ziekawe, dostosowane do wieku dzieci. Spotkanie to na długo pozostanie w pamięci uczestników.

• REKRUTACJA 2017/2018

•  Dyrekcja Gminnego Przedszkola w Kozłowie ogłasza zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2017/2018 od dnia 15.03.2017r.  Zainteresowanych rodziców prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji w zakładce dokumenty. Kartę zgłoszenia dziecka można pobrać ze strony internetowej lub  odebrać  w przedszkolu w godzinach pracy placówki od 700 do 1300.

Termin składania kart wraz z dokumentacją upływa z dniem 31.03.2017 r.

• Królowa Śniegu

• 1 marca do naszego przedszkola zawitali aktorzy z przedstawieniem ,,KRÓLOWA ŚNIEGU".Przedszkolaki czynnie brały udział w przedsztawieniu.  Barwna scenografia, zabawne kostiumy i bogata oprawa  dźwiękowa przyciągały uwagę małego widza.

• KARNAWAŁ 2017

• W środę  8 stycznia 2017 roku w sali na boisku sportowym w Kozłowie odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci Gminnego Przedszkola w Kozłowie jak i uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kozłowie.
            Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały wymyślne stroje. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami prowadzonymi przez zaproszonego animatora. Oczywiście znalazło się również coś słodkiego dla spragnionych i zmęczonych. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach.

Dziękujemy Radzie Rodziców i Radzie Sołeckiej za zorganizowanie zabawy! .
            A wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

• DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2017

• 31 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Chcieliśmy w szczególny sposób okazać Im szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Z tej okazji dzieci przedstawiły gościom program artystyczny oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Występ dzieci wywołał ogromną radość oraz wzruszenie. Nie zabrakło wspólnych rozmów z gośćmi przy słodkim poczęstunku, który przygotowały chętne mamy naszych przedszkolaków