• ZAGRODA EDUKACYJNA - STANISZCZE MAŁE

• DZIEŃ STRAŻAKA

• 4 maja STRAŻACY obchodzą swoje święto, z tej okazji w nzszym przedszkolu zawitał znakomity gość pan Józef Glagla, długoletni pracownik Państwowej Straży Pożarnej w Łabędach oraz dobry znajomy naszej placówki, to właśnie dzięki tej współpracy odbywają się coroczne ćwiczenia ,,Alarmu Przeciwpożarowego" pod nadzorem jednostki dowodzonej przez pana Józefa. Podczas spotkania dzieci poznały trudną i niebezpieczną, ale jak bardzo potrzebną pracę strażaka. Wiele radości przyniosła dzieciom możliwość przymierzenia przawdziwegi stroju strażaka. Bardzo serdecznie dziękujemy za miłe spotkani i ciekawy sposób przekazania informacji.

• Zajączek w przedszkolu

• 17 kwietnia w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne dzieci szukały jajek w ogródku przedszkolnym, tym którym sprzyjało szczęście znaleźli nawet kilka sztuk, ale chętnie dzielili się nimi ztymi, którym szczęście nie dopisało. dzieci znalazły również czekoladowe zajączki po powrocie do przedszkola. Wszyscy świetnie się bawili podczas wspólnego szukania niespodzianek.