• REKRUTACJA 2019/2020

• Rekrutacja

do Gminnego Przedszkola w Kozłowie na rok szkolny 2019/2020 rozpoczyna się 20.02.2019 r.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji na stronie internetowej: przedszkolekozlow.edupage.org w zakładce organizacja. Wniosek o przyjęcie dziecka można pobrać ze strony internetowej lub odebrać   w przedszkolu w godzinach pracy placówki od 800 do 1300.

Termin składania dokumentów w placówce upływa 08.03.2019 r. 1300.

• 25 lutego (poniedziałek) jedziemy do Knurowa na spektakl pt. „Pszczółka Maja”. Koszt wyjazdu wynosi 18 zł. Dzieci nie zabierają ze sobą żadnego prowiantu. Śniadanie zjemy po powrocie.

• MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY

• 5 lutego przedszkolaki korzystały z uroków zimy zjeżdżały na ,,misce", grały w śnieżki, lepiły bałwana. Zabawa była przednia.

DZIĘKUJEMY ojcom i dziadkowi, którzy pomogli nam w lepieniu bałwana.

• Dyrektor Gminnego Przedszkola w Kozłowie informuje, iż w dniach od 4.02 2019 r. do 08.02.2019 r. rodzice dzieci uczęsczających do przedszkola składają deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Termin oddawania deklaracji upływa z dniem 08.02.2019 r.

Brak złożonej deklaracji oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu w przyszłym roku szkolnym.

• MAGIK W PRZEDSZKOLU

• 31 stycznia obchodzimy DZIEŃ ILUZJONISTY dlatego w naszym przedszkolu gościliśmy MAGIKA, który zabrał dzieci w świat iluzji. Wszyscy świetnie się bawili.

• 31 stycznia 2019 r. (czwartek) odbędzie się przedszkolny Bal Karnawałowy. W związku z tym, prosimy o przygotowanie  strojów dla swoich dzieci. Zabawę rozpoczynamy o godz 9.00.

• DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA

• 18 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA. Poznawaliśmy jego przygody, rysowaliśmy, rozwiązywaliśmy zagadki. Ogólnie świetnie bawiliśmy się z naszym PRZYJACIELEM.